0232 908 07 42
Hikayemiz

Surya'nın Huzurlu Hikayesi

Bir tatil düşünün ... Alaçatı’nın eşsiz tarihi dokusu... Evinizi aratmayacak bir misafirperverlik anlayışı... Birbirinden şık döşenmiş konfor huzur ve kalite hissini iliklerinize dek yaşatacak havuz ve bahçe manzaralı enfes odalar... Havuz manzaralı kahvaltı... Alaçatı’nın ünlü sörf merkezlerine eğlence mekanlarına buram buram tarih kokan sokaklarına ve merkezine sadece dakikalar içinde ulaşım sağlayabileceğiniz özel bir konum... Surya Otel Alaçatı, son zamanların en popüler tatil beldelerinden biri olan Alaçatı'da yer almaktadır.
Otelimizin yakınındaki büyülü yerleri keşfedin ve deneyimleyin

Büyüleyici Aktiviteler

Alaçatı Yel Değirmenleri

Ege’nin birçok bölgesinde olduğu gibi Alaçatı’da da geçmişten günümüze gelebilmiş tarihi yel değirmenleri bulunmaktadır. Alaçatı’nın sembolleri arasında yer almaktadır.

Tarihi Alaçatı Meydanı

Yerleşim yerinin kalbi olarak nam salmış pek çok restoran ve hediyelik eşya dükkanına ev sahipliği yapan eski bir toplantı noktası.

Erythrai Antik Kenti

Karaburun Yarımadası’nda, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Erythrai Antik Kenti, 1964-1982 yılları arasında çeşitli arkeolojik kazılar sonucu ortaya çıkarılmış önemli bir tarihi bölgedir.

Rüzgar Sörfü

Alaçatı ve Çeşme’de eşsiz koylarında sörf ve rüzgar sörfü yapma imkanı.